ferizaj gjashte te sheruar nga covid 19 vetem nente raste aktive 5ee537a1673a6 1536x10241 1 560x416 - Ferizaj, gjashtë të shëruar nga Covid-19, vetëm nëntë raste aktive

Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se sot janë shëruar 6 qytetarë nga kjo komunë që ishin të infektuar me Covid-19, transmeton Klan Kosova.

“Nga njoftimet e IKSHPK-së bëhet e ditur se nga rezultatet e marra kemi edhe 6 ferizajas të shëruar që çon në 123 numrin e të shëruarve duke mbetur edhe 9 raste aktive”.

“Shërim te shpejt të infektuarve tjerë”, thuhet në njoftimin në Facebook të kësaj komune

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.