w 10 560x360 - Ferizaj: Hajnat i hynë në lokal, i vjedhin pajisje elektronike dhe para

Një rast i vjedhjes është raportuar në Ferizaj të shtunën rreth orës 5:30.

Sipas Policisë, ankuesi ka raportuar se  persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e lokalit dhe nga aty kanë arritur të vjedhin disa pajisje elektronike si dhe monedha te metalta.

Rasti, i cili po trajtohet si vjedhje e rëndë, vazhdon të hetohet.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.