w 10 560x360 - Ferizaj: Hajnat i hynë në lokal, i vjedhin pajisje elektronike dhe para

Një rast i vjedhjes është raportuar në Ferizaj të shtunën rreth orës 5:30.

Sipas Policisë, ankuesi ka raportuar se  persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e lokalit dhe nga aty kanë arritur të vjedhin disa pajisje elektronike si dhe monedha te metalta.

Rasti, i cili po trajtohet si vjedhje e rëndë, vazhdon të hetohet.