ferizaj 1 1 695x310 1 560x310 - Ferizaj: I hynë hajnat në shtëpi sa ishte në pushim

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se gjatë kohës që ishte në pushime jashtë vendit, në shtëpi i kanë hyrë hajnat.

Rasti ka ndodhur dje pas mesnatës në Ferizaj.

Viktima ka thënë se i janë vjedhur  dy armë me leje, një armë gjuetie, një Bereta si dhe para të gatshme.

Policia ka bërë të ditur se rasti është nën hetime.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.