auto 50405188 2526484104035551 6665183021643071488 n15479165511 560x416 - Ferizaj i kthehet punës, trajneri i njohur pritet ta marr drejtimin

Të hënën, Ferizaj pritet t’i fillojë stërvitjet për stinorin pranveror.

Në stërvitje, priten të jenë futbollistët që kanë qenë pjesë e skuadrës në stinorin vjeshtor, raporton Zëri.

Stërvitjet do t’i udhëheqin Burim Qerkini dhe Jeton Bislimi.

Kurse, trajneri i ri i Ferizajt do të zgjedhet së shpejti, dhe klubi ka bërë të ditur se është mjaft i njohur.

Stërvitjet do të fillojnë në ora, 13:00 te stadiumi me bari sintetik.

Gjithashtu, prej të hënës, priten përforcime mjaft të forta, gjithnjë sipas njoftimit të klubit ferizajas në Facebook.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.