1345 11 560x416 - Ferizaj, katër fshatra mbesin pa rrymë (VIDEO)

Banorët e katër fshatrave të Ferizajt, Zllatar, Dardani, Mirosalë dhe Sojevë, kanë mbetur pa energji elektrike nga paraditja e së martës.

Kjo ka shkaktuar telashe të mëdha për ta. Lidhur me këtë problem, KEDS ka qenë e pamundur të kontaktohet.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.