Kosova njihet për shumë modele luksoze dhe të bukura të shtëpive e vilave.Ato kryesisht janë në pronësi të politikanëve, këngëtarëve biznesmenë apo artistë.
Mirëpo, sigurisht se edhe disa prej njerëzve të cilët nuk janë fytyra publike, gëzojnë shtëpi të bukura.

Kjo është e publikuar se fundi si një ndër shtëpitë me te bukura me dizajn modern, e familjes Hasani nga Ferizaj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.