Loading...

Kosova njihet për shumë modele luksoze dhe të bukura të shtëpive e vilave.Ato kryesisht janë në pronësi të politikanëve, këngëtarëve biznesmenë apo artistë.
Mirëpo, sigurisht se edhe disa prej njerëzve të cilët nuk janë fytyra publike, gëzojnë shtëpi të bukura.

VIDEO

Kjo është e publikuar se fundi si një ndër shtëpitë me te bukura me dizajn modern, e familjes Hasani nga Ferizaj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.