Loading...

KF Ferizaj ka konfirmuar se është përforcuar edhe me dy futbollistë, me ç’rast thotë se ka kompletuar skuadrën.

Qendërmbrojtësi Viktor Kuka dhe sulmuesi Adenis Shala janë dy përforcimet e radhës te Ferizaj.

“Kuka rikthehet në klubin tonë ku pati paraqitje shumë të mira në ekipin tonë, me përvojën që ka pritet të jetë shtylla kryesore në mbrojtje. Shala i ardhur nga Ferronikeli me paraqitje shumë të mira stinorin e kaluar, pritet që të jetë bomberi i skuadrës tonë”, thuhet në konfirmimin e Feronikelit.

Deri më tani Ferizaj është përforcuar me:

Taulant Dajakun – mesfushor

Përparim Livorekën – sulmues

Bunjamin Asani – mesfushor

Filonit Shaqiri – mesfushor

Zgjim Mustafa – mesfushor

Behar Bardhi – mbrojtës

Fatih Karahoda – sulmues

Donat Kaqiu – portier

Ergon Hyseni – mbrojtës

Alban Rexhepi – sulmues

Edon Sadriu – sulmues

Asamoah Samuel – mesfushor

Prince Owsu – mbrojtës

Nupaya Alhassan – mbrojtës

Okyere Rockson – sulmues

Dardan Jashari – mbrojtës

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.