264309733 4934402739944472 6720172987294250453 n 560x416 - Ferizaj me pamje mahnitëse në prag të festave të fundvitit

Komuna e Ferizajt tashmë ka përfunduar dekorimet e qytetit për festat e fundvitit.

Nga pamjet e publikuara në faqen zyrtare të komunës shihet se sheshi i qytetit është dekoruar mjaft bukur, madje edhe më bukur se kryqyteti.

Komuna e Prishtinës është kritikuar për dekorin i cili dallon pak nga vitet e kaluara.

Ndërkohë që disa komuna të tjera të Kosovës nuk janë dekoruar fare.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.