feronikeli 11 560x416 - Ferizaj mposhtët sërish

Feronikeli me trajnerin e ri, u kthehet fitoreve

Sot janë zhvilluar katër takime të xhiros së 4-të të Superligës së Kosovës në Futboll dhe janë arritur këto rezultate:
Drita- Llapi 1:2
Flamurtari- Liria 3:1
KEK-u- Trepça 89 1:5 dhe
Ferizaj- Feronikeli 0 me 2
Pas katër xhirosh, Flamurtari është skuadra e vetme me bilanc të plotë të fitoreve dhe me 12 pikë i prinë tabelës, kurse KEK-u mbetet skuadra e vetme pa pikë.
Në vijim do të ndjekim kronikën nga përballja e zhvilluar në Ferizaj.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.