Capturejjjjj1 560x416 - Ferizaj, nisin audicionet për “Kosovarja këndon 2018” (VIDEO)

Në Ferizaj nisin audicionet për festivalin”Kosovarja këndon 2018″.

Këtë vit ky festival që është i vetmi që i mbijetoi kohës, po e organizon edicionin e 46.

Audicionet do të zgjasin 4 ditë, derisa festivali do të mbahet me 27 nëntor.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.