ferizaj nje grua tenton ta vras veten duke pire medikamente dergohet ne qkuk 5facf25b6777a1 560x416 - Ferizaj: Një grua tenton ta vras veten duke pirë medikamente, dërgohet në QKUK

Një tentim-vrasje ka ndodhur dje rreth orës 1:40 në rrugën “Uran Tinova” në Ferizaj.

Familjarët e viktimës kanë bërë të ditur se një grua ka tentuar ta vras veten duke pirë sasi të tepruar të medikamenteve.

Viktima më pas është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.