264577562 868430167359165 1806601039875802595 n 641x4801 1 560x416 - Ferizaj - Një person dyshohet se zvogëloi kilometrat e veturës

Një person dyshohet se zvogëluar kilometrat e veturës dhe për të njëjtin është iniciuar rast në Polici.

Rasti ka ndodhur më 16 mars të këtij viti.

Me vendim të prokurorit rasti është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.