auto 36837005 2213219948695303 2219641301891022848 n1531130233 560x416 - Ferizaj paralajmëron ndryshime në klub

Ferizaj është rikthyer në elitën e futbollit të Kosovës dhe drejtuesit e saj paralajmërojnë edhe ndryshime brenda klubit. “Së shpejti pritet organizimi i klubit.

Të martën biznesmenët Ferizajas, kryetari i komunës, Agim Aliu dhe kryesia e klubit pritën të kenë takim rreth organizimit të klubit tonë për sezonin veror në Superligën e Kosovës ne futboll.

Tani është koha qe pritët të ndodhin ndryshime brenda klubit që të jemi sa më të përgatitur për Superligën e Kosovës ne Futboll”, thuhet nga KF Ferizaj.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.