marihuane 11 560x416 - Ferizaj: Policia arreston tre persona për posedim narkotikësh

Në tri qytete të ndryshme të Kosovës janë arrestuar tre persona, pasi të njëjtve u është gjetur në posedim substanca narkotike e llojit marihuanë

Tre persona kanë përfunduar në pranga për posedim të substancave narkotike në njëzetekatërorëshin e fundit, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme, në Gjilan, Ferizaj dhe Mitrovicë të Jugut, ndërsa dy nga ta janë liruar në procedurë të rregullt, e njëri është dërguar në mbajtje.

Të tre të arrestuarve u është gjetur në posedim substanca narkotike e llojit marihuanë, ndërsa në total sasia e kapur është 160 gramë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.