lenime pune 600x360 560x360 - Ferizaj, punëtori lëndon këmbët në vendin e punës

Një rast i rëndë ka ndodhur në fshatin Dardani të Ferizajt.

Sipas njoftimit të Policisë, një punëtor ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një firmë, ka lënduar të dy këmbët.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa ne vendin e ngjarjes kanë dalë inspektorët komunalë.

“Fsh. Dardani, Ferizaj, 27.04.2019-17:10. Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një firmë, ka lënduar të dy këmbët. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK, ndërsa ne vendin e ngjarjes kanë dalur inspektoret komunal”, thuhet në njoftimin e policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.