aksidente pune 587x364 1550567648 2134657 560x347 - Ferizaj, rrëzohet në vendin e punës

Të hënën në Ferizaj një person është rrëzuar gjatë kohës kur po punonte në një objekt i cili është në ndërtim e sipër, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh
Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës në rrugën “Ahmet Kaqiku” në Ferizaj, ku viktima derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërkaq lidhur me ngjarjen është lajmëruar prokurori dhe rasti po vazhdon të hetohet.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.