Loading...

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli shkoi për përhajr për fillimin e procesit mësimor në Ferizaj.

Pas grevës tre javore të mësidhëmësve, ai u shpreh i kënaqur me fillimin e mësimit.

Veseli, si kryetar i Kuvendit dhe lider koalicioni, doli të jetë aktori kyq në zgjidhjen e pakënaqësive të mësimdhësnve, duke dalë edhe si nikoqir i takimit ku iu dha fund grevës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.