Loading...

Një ferizajas ka bërë gruan e tij për spital vetëm pse kjo e fundit nuk i kishte shërbyer çajin në kohë.

Prokuroria ka ngritur aktakuzë ndaj personit që ka sulmuar bashkëshorten.

Sipas Prokurorisë, i pandehuri e ka kapur për flokë bashkëshortën dhe ia ka përplasur kokën për lavamani dy-tre herë, pasi në ditën kritike ajo nuk kishte arritur t’ia shërbejë çajin në kohë duke qenë se ishte e zënë në përgatitjen e mëngjesit për fëmijët.

Gruaja ka pësuar lëndime trupore.

Prokuroria Themelore në Ferizaj, i ka propozuar Gjyaktës Themelore në Ferizaj, që i akuzuari të shpallet fajtor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.