auto Repairing a broken window at home 15915219451 560x416 - Ferizajasi e thyen xhamin e një lokali, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje

Një person në Ferizaj është arrestuar pasi e ka thyer xhamin e një lokali.

Pronarja e lokalit është ankuar në Polici për rastin.

“Ferizaj 06.06.2020 – 10:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte thyer xhamin e një lokali të ankueses femër kosovare”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.