w 1 560x375 - Ferizajasi i dehur e rrah vëllain e tij

Policia e Kosovës mbrëmë në Ferizaj, rreth orës 21:30, e ka arrestuar një person.

Kjo pasi ai në gjendje të dehur e kishte sulmuar vëllain e tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.