WP 25 560x400 - Ferizajasi kërcënon fqinjin, thotë se bagëtitë e tij ia dëmtuan oborrin

Policia në Ferizaj ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka kanosur një tjetër

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=42&loc=https%3A%2F%2Fwww.kosova sot.info%2Flajme%2F491916%2Fferizajasi kercenon fqinjin thote se bagetite e tij ia demtuan oborrin%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Ferizajasi kërcënon fqinjin, thotë se bagëtitë e tij ia dëmtuan oborrinRasti ka ndodhur mesditën e së dielës në Ferizaj, njofton policia në raportin 24 orësh

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka kanosur viktimën mashkull kosovar. I dyshuari pretendon se viktima është duke e penguar në oborrin e tij me bagëti dhe mjete pune, dhe po ashtu e kishte kanosur viktimën që rastin mos ta raportoj në polici”, njofton policia.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. Rasti duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.