auto auto rrahje 11540121145 600x3291540459340 1540459637 10394261 560x347 - Ferizajasi rrah nënën e tij

Një person gjatë ditës së djeshme në Ferizaj ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar ndihmë mjekësore.

I dyshuari, me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Ndërkohë që Policia e Kosovës për dhunë në familje gjatë ditës së djeshme ka arrestuar edhe një person tjetër në Ferizaj.I dyshuari i përket komunitetit rom, ndërkaq që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

I njëjti është liruar ndërkaq që rasti shkon në procedurë të rregullt./lajm.net/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.