policia 11 560x358 - Ferizajasi rrahë prindërit dhe demolon shtëpinë

Një person nga Ferizaj të mërkurën është dërguar në mbajtje me urdhër të Prokurorit.

I njëjti është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht prindërit si dhe sipas Policisë së Kosovës ka demoluar orenditë shtëpiake.

Nga ky rast nuk raportohet për të lënduar.

Raste të tilla të dhunës në familje janë shumë shpeshtuar kohëve të fundit, pothuajse polica çdo ditë raporton për raste të tilla.

Dhuna Korab Basha 62544 129097 7506541 - Ferizajasi rrahë prindërit dhe demolon shtëpinë

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.