ff71928d 020e 40ca 935d bb8ec09cf32a1 560x416 - Ferizajt i shtohen edhe 6 raste të reja me COVID-19

Komuna e Ferizajt u ka uruar shërim të shpejt të infektuarve me COVID-19.

Siç njoftojnë nga kjo komunë janë shtuar edhe 6 raste të reja me koronavirus duke e çuar kështu në 122 numrin e përgjithshëm.

“Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 6 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 122 numrin e rasteve aktive” thuhet në njoftim.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.