Gjuajtje me armC3AB 8718971 560x416 - Festë me armë në Ferizaj

Një burrë është shoqëruar në stacion të policisë për shkak të shtënave me armë në një aheng.

Policia njofton se në fshatin Pleshtinë e Epërme, rreth orës 22, i dyshuari ka shtënë me armë zjarri

Nga i dyshuari është konfiskuar një pistoletë me shtatë  fishekë dhe katër gëzhoja.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./kallxo.com/