Brezovica Ski Resort   Sharri Mountains1 560x416 - Fillon punën kompleksi turistik ‘Brezovica’, mirëpret vizitorët

Kompleksi turistik ‘Brezovica’ gjatë ditës së sotme ka filluar punën.

Teleferikët janë lëshuar por vetëm për panorame.

Bora e ka zbardhur kompleksin turistik, duke i dhënë pamje të mrekullueshme, po ashtu është krijuar ambienti për të bërë ski.

Kompleksi vetëm se ka filluar të mbushet me vizitorë. “Brezovica” është ndër vendet më të vizituara turistike dhe më të pëlqyera në Kosovë dhe në Ballkan

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.