formacionet zyrtare ferizaj llapi 560x416 - Formacionet zyrtare: Ferizaj – Llapi

Ferizaj-Llapi pritet të jetë një ndeshje tjetër interesante e kësaj xhiroje në Superligë.

Të dyja skuadrat do të synojnë fitoret eventuale, e sidomos Llapi që në mesjavë u mposhtë si vendas i Ballkanit, shkruan GazetaBlic.

Tashmë kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja palëve, me të cilat do të zbresin në fushën e blertë, e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do ndryshim eventual

formacionet zyrtare ferizaj llapi - Formacionet zyrtare: Ferizaj – Llapi

/GazetaBlic/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.