2018 05 24 15.25.35 681x5351 560x416 - Formacionet zyrtare: Ferizaj-Vëllaznimi

Pas pak në Drenas do të nis ndeshja e dytë e barazhit Ferizaj-Vëllaznimi.
Njëra prej këtyre skuadrave do të luaj vitin tjetër në Superligë./korneri.net/
Formacionet zyrtare janë këto:
2018 05 24 15.26.25 640x7251 - Formacionet zyrtare: Ferizaj-Vëllaznimi

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.