morine 131 560x382 - Fundjava sjell fluks të madh të veturave në pikën kufitare të Morinës

Edhe këtë fundjavë pika kufitare në Morinë ka pasur fluks udhëtarësh nga Kosova.
Nga fluksi i madh janë shkaktuar kolona të gjata.

Shihen radhët e gjata të automjeteve në pritje për ta kaluar kufirin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.