future aludon ne nje marreveshje te re 50 milioneshe 560x416 - Future aludon në një marrëveshje të re 50 milionëshe
future aludon ne nje marreveshje te re 50 milioneshe - Future aludon në një marrëveshje të re 50 milionëshe

Future po bën lëvizje për para të mëdha.

Gjatë një vizite të fundit të tij në radio V-103 të Atlantas që të promovojë albumin e tij të ri bashkëpunues me Juice WRLD, ai zbuloi se po punohet drejt një marrëveshje të madhe.

Marrëvshja e re e Future pritet të jetë hiç më pak se në vlerë prej 50 milionë euro.

“Future e bëri atë. E dini për çka po flas. Atë marrëveshje mbi 30 milionë dollarë, përgëzime”, u shpreh Greg Street.

[embedded content]

Duke qëndruar në prapaskenë, Future u përgjigj: “Është një situatë e bukur”.

Bëhet fjalë për projektin “Wrld on Drugs” që është realizuar me Epic Records. Nuk shtë ende e qartë nëse marrëveshja është për muzikë ose për ndonjë gjë tjetër.

Future aktualisht po përgatitet për turneun evropian që fillon në shkurt me Nicki Minaj. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.