5673F928 1F21 4881 9BD1 5C421172D4EC 560x416 - Gati rruga Shkup – Prishtinë, vendoset trari i fundit në urën e autostradës “Arbën Xhaferi”

Në urën e autostradës “Arbën Xhaferi” gjatë ditës së sotme është vendosur trari i fundit.

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, dhe zëvendësministri Rexhep Kadriu kanë inspektuar për së afërmi punimet që ndodhën në urën 407 autostradën “Arbën Xhaferi”.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.