geta beqa merr poza para fotografit fadil berisha ne new york 560x416 - Geta Beqa merr poza para fotografit Fadil Berisha në New York

Getta Beqa është një prej sportisteve më të dalluara shqiptare të bodybuildingut.

Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm duke rrëmbyer trofe të shumtë anembanë globit.

Pas shumë aktivitetesh dhe angazhimesh, duket se ka ardhur koha për pak relaksim të gjakovares.

Bukuroshja së fundi po qëndron në shtetin amerikan të New Yorkut, ku po e shijon në maksimum çdo sferë të jetës në Amerikë.

Biondina gjithashtu ka pasur kohë që të realizoj një set të imazheve me fotografin e mirënjohur shqiptar, Fadil Berishën.

geta beqa merr poza para fotografit fadil berisha ne new york - Geta Beqa merr poza para fotografit Fadil Berisha në New York

“Fotoshoting me më të mirin Fadil Berisha. New York”, ka shkruar ndër të tjerash Beqa në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Gettën do ta shohim edhe në disa të tjera ndërkombëtare gjersa Berishën në projekte të tjera. /Telegrafi/