Policia 001 e14665096145391 560x402 - Gjendet e djegur vetura e vjedhur në Ferizaj

Një qytetar nga fshati Sojevë ka raportuar në Polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur veturën “Mercedes”, e cila është gjetur duke u djegur.

Rasti është raportuar dje në mëngjes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe zjarrfikësit, të cilët kanë  lokalizuar zjarrin.

Rasti, i cili po trajtohet si vjedhje e veturës dhe zjarrvënie, është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.