w 10 - Gjendet i varur një shtetas i Shqipërisë në Ferizaj

Në rrugën “Sami Frashëri” në Ferizaj një person dje është gjetur i varur.

Indeksonline në lidhje me këtë çështje kontaktoj me Major, Qazim Reka i cili dha detaje rreth këtij rasti.

“Është gjete i varur. Hetimet janë duke vazhduar. Për momentin kufoma ka shkuar në obduksion. Ai është shtetas i Shqipërisë”, u shpreh Reka.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.