mjete i pashperthyer1 560x416 - Gjendet mjet i dyshuar shpërthyes në Greme të Ferizajt

Një person në fshatin Greme të Ferizajt, ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes ndërsa, Njësiti për deminim i FSK-se ka tërhequr mjetin e dyshuar pa ndonjë incident.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.