w 2 560x416 - Gjyshinca: Rinia jonë, shpirti e shpresa jonë!

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet ka takuar të rinjtë në komunën e Ferizajt.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një shkrimi në faqen zyrtare në Facebook, ku njoftoi se diskutuan për brengat e gjeneratës së re.

Në këtë takim Gjyshinca ishte i shoqëruar nga Hekuran Murati.

“Ishte takim që na dha shpirt e shpresë për të vazhduar tutje të bashkuar në rrugën që kemi nisur”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Rinia jonë, shpirti e shpresa jonë!

Bashkë me Hekuranin takuam shokët e shoqet tona në Ferizaj. Diskutuam për brengat e gjeneratës sonë e për programin e Lëvizjes si alternativa e vetme përpara.

Ishte takim që na dha shpirt e shpresë për të vazhduar tutje të bashkuar në rrugën që kemi nisur.

Faleminderit Ferizaj, faleminderit të dashur shokë e shoqe!

#KrejtdheDrejt127

#HekuranMurati12

#GazmendGjyshinca65

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.