kembesorja1 560x334 - Goditet këmbësori nga ngasësi i veturës në Gërlicë


Policia e Kosovës njofton se në fshatin Gërlicë të Ferizajt një person që ishte duke lëvizur me veturë e ka goditur një këmbësor.

Bëhet e ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK, ndërsa ngasësi është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.