kembesorja1 560x334 - Goditet këmbësori nga ngasësi i veturës në Gërlicë

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Gërlicë të Ferizajt një person që ishte duke lëvizur me veturë e ka goditur një këmbësor.

Bëhet e ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK, ndërsa ngasësi është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.