gold ag lanson klipin e kenges histori 560x416 - Gold AG lanson klipin e këngës “Histori”
gold ag lanson klipin e kenges histori - Gold AG lanson klipin e këngës “Histori”

“Histori” mban titullin kënga më e re e Gold AG që është lansuar me videoklip.

Ditë më parë, Arian Agushi e paralajmëroi këngën e re, të cilën tashmë e ka sjellë për fansat e tij.

Projekti është prodhim i Ardian Kastratit, ndërsa tekstin e ka shkruar vet reperi.

Lexo po ashtu:

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Imagine Films.

[embedded content]

“Falja e gjakut” ishte një prej këngëve më të fundit të Arianit, të cilën e lansoi me videoklip.

Gold AG ishte kujdesur për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge, orkestrimin e të cilës e ka bërë Florent Boshnjaku.

Videoja muzikore u lansua para dy javësh dhe aktualisht numëron mbi 1.2 milion shikime në YouTube. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.