gold ag thote se ne nje dhome me noizyn dhe getin ndoshta do te kishte ndodhur pajtimi 560x416 - Gold AG thotë se në një dhomë me Noizyn dhe Getin ndoshta do të kishte ndodhur pajtimi

Hip hop ylli, Gold AG, thotë se ndoshta do të pajtohej me Getin e Noizyn.

Në një paraqitje në emisionin Prive, reperi ka folur për dy reperët me të cilët nuk flet.

Goldi ka treguar se ndoshta do të mund të kishte ndodhur pajtimi.

gold ag thote se ne nje dhome me noizyn dhe getin ndoshta do te kishte ndodhur pajtimi - Gold AG thotë se në një dhomë me Noizyn dhe Getin ndoshta do të kishte ndodhur pajtimi

“Kish ndodh ndoshta pajtimi”, u shpreh reperi në Prive.

Ai mes tjerash foli edhe për projektet që i ka realizuar dhe për të cilat pendohet.

Gold AG publikoi ditë më parë projektin “Histori” i cili tashmë u pëlqye në orët e para të publikimit. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.