w 97 560x416 - Grabitet shtëpia e një mërgimtari në Ferizaj

Një person ka raportuar se në shtëpinë e një mërgimtari në Ferizaj është kryer vjedhje.

Njësitet policore kanë dalë në ngjarje dhe sipas informatave nga shtëpia është vjedhur  një revole të cilën ai e kishte me leje, shkruan arbresh.info

Ndërsa rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë:

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona NN kanë kryer vjedhje nga shtëpia e vëllait të tij i cili jeton jashtë shtetit të Kosovës. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe sipas ankuesit nga shtëpia është vjedhur një revole të cilën vëllai i tij e kishte me leje. Rasti është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.