Loading...

Dje rreth orës 22:00 të mbrëmjes në qytetin e Ferizajt e ka ndodhur një grabitje e armatosur.

VIDEO

Dyshohet se janë vjedhur dhjeta mija euro.

Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë në rajonin e Ferizajt Agim Gashi. Megjithëse ai nuk ka pranuar të jap shumë informacione, ndërsa media mëson se janë vjedhur afro 40 mijë euro.

“Po mund të konfirmoj se një grabitje ka ndodhur. Por nuk kemi më shumë informata, raporti po bëhet gati”, ka thënë shkurt zëdhënësi Gashi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.