vjedhje 1 780x4391 560x416 - Hajnat në Ferizaj vjedhin armën me leje në një shtëpi

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj.
Persona të panjohur kanë hyrë në një shtëpi dhe kanë vjedhur armën e cila ishte me leje.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se persona të panjohur nga shtëpia e tij kanë vjedhur një armë zjarri, e cila ishte me leje”, thuhet në raportin e Policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.