maxresdefault1 560x416 - Haki Halimi vjen me këngën “Knaqu Zemer”

Ashtu siç e kishte paralajmëruar para pak ditësh, Haki Halimi kengetari nga Ferizaj sot publikoi këngën e tij më të re.

“Knaqu Zemer ” është projekti i tij i fundit të cilin e solli bashkë me një videoklip.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.