w 34 560x416 - Hashani jep dorëheqje

Erdin Hashani nuk është kryetrajner i KF Vllaznisë nga Pozhorani. Ai sot dha dorëheqje pas humbjes me rezultat 2:1 nga Ferizaj në Pozhoran.

“Pas përfundimit të ndeshjes kryetrajneri i KF Vllaznia Erdin Hashani ka dhënë dorëheqje.

I dëshirojmë suksese!”, njofton klubi i futbollit Vllaznia.

KF Vllaznia është në vend të nëntë me 2 pikë nga katër ndeshje në Ligën e Parë të Kosovës, grupi B.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.