auto k15433963481 560x416 - Homazhe te varrezat e dëshmorëve të UÇK-së në Ferizaj

Me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit, organizohen homazhe tek varrezat e dëshmorëve të Kombit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.