thumbs b c 344d9799cfdc3a25c930e2e6365b7c9b 770x433 1541491586 37140271 560x347 - Humb jetën një kosovar në Antalia, shkoi për pushime

Një turisti kosovar i cili kishte shkuar për pushime në qarkun Alanya të Antalisë në Turqi, ka humbur jetën në det. Siç mësohet, kosovari Gjevdet Brahaj, 53 vjeç, i është bashkuar një turneu me jaht në det.
Pak kohë më vonë, është vërejtur se Brahaj kishte mbetur i palëvizshëm në det të hapur. Turisti kosovar ndërroi jetë teksa po transportohej për në urgjencë, raporton AA.

Në Institutin e Mjekësisë Ligjore të Antalisë është bërë autopsia e Brahajt, ndërkaq trupi i pajetë i 53-vjeçarit do të sillet në Kosovë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.