w 26 560x416 - I kujt është klubi, i Ahmet Petrovës, Agim Aliut apo Lulzim Abazit?

Mjegull e dendur brenda klubit të hendbollit Kastrioti nga Ferizaj (meshkujt).

Situatë e paqartë apo zhvillime dramatike gjatë këtyre ditëve!  Tensione pas perdeve!
Ahmet Hysenaj – Petrova, kërkon llogari nga themeluesit e klubit dhe po ashtu të bëhet edhe pranim dorëzimi i klubit!

Sipas Petrovës, themeluesit nuk po lajmërohen as në telefon dhe në asnjë formë tjetër!

Pika e kulmit ka arritur, shpërthimi kurrë me afër!

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.