thike 1200x6301 560x416 - I mituri ther me thikë një person në Ferizaj

Një person ka mbetur i lënduar pasi një i mitur e ka therur me thikë në shpinë, pas një përleshje fizike që e kishte pasur me të.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor në QKUK, ndërkaq dorasi është arrestuar nga Policia e Kosovës, njofton Klan Kosova.

Rasti ka ndodhur në fshatin Gaqkë të Ferizajt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.