w 64 560x416 - I zuri duke konsumuar drogë, ferizajasi sulmohet me thikë në fyt

Dje rreth orës 23:19 në qytetin e Ferizajt, një person ka raportuar në Polici se shokët e tij kanë konsumuar subtancë narkotike, teksa njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar me mjet të mprehtë në fyt.

Polica e Kosovës, përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa nuk është raportuar për të arrestuar.

“Ferizaj, 25.12.2020, 23:19. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte me disa shokë kishte vërejtur disa persona duke konsumuar substancë narkotike dhe në momentin që është ofruar afër tyre njëri nga të dyshuarit e kishte sulmuar me një mjet të mprehtë në fyt. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në raportin e PK-së.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.