w 32 560x375 - Inspektorët bëjnë ekzaminimin e bombolave të gazit pas shpërthimit në Ferizaj

Ekipet e Inspektorëve nga Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, së bashku me inspektorët e Punës në Regjionin e Ferizajt dhe me Policinë e Kosovës, kanë nisur ekzaminimin e bombolave të gazit dhe hapësirave të tjera brenda lokalit, ku të martën ndodhi një shpërthim i madh.

Si pasojë e shpërthimit, më shumë se 40 persona u lënduan.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.